Strojní Inženýr Praktikant in Jaromer

Suechsch nachere usforderige Stelli als Strojní Inženýr Praktikant? Läs wyter!

Jobbeschreibung

Strojní Inženýr Praktikant

Kimberly-Clark Switzerland GmbH
  • Veröffentlicht:13 September 2024

  • Pensum:100%

  • Arbeitsort:Czech Republic- Jaromer

Stellenbeschreibung

Jste předurčeni k tomu abyste vykonávali tuto práci: navrhovat nové technologie, ponořit se do dat, optimalizovat digitální výrobu a neustále vyvíjet lepší a rychlejší způsoby, jak dosáhnout dobrých výsledků. Chcete být součástí kultury věnované budování technologií za účelem, na kterém záleží. Chcete pracovat v prostředí, které podporuje udržitelnost, inkluzi, pohodu a kariérní rozvoj. V této roli nám pomůžete poskytovat lepší péči miliardám lidí po celém světě.

Začíná to u TEBE.

Seznamte se s automatizovanou výrobou linek v závodě s nejmodernější technologií, uplatněte své školní znalosti v praxi a nasbírejte nové zkušenosti po boku profíků.

Nabízíme dlouhodobou spolupráci a kariérní růst!

Do našeho týmu strojních konstruktérů hledáme posilu. Máte technické vzdělání se zaměřením na strojírenství? Umíte kreslit v 3D CAD nebo Solidworks? Pak se nám ozvěte, hledáme právě vás!

V roli Strojního inženýra se budete podílet po boku profíků na řízení místních

i globálních projektů. Poměrně velkou část své práce strávíte sledováním, vyhodnocováním a zajišťováním spolehlivosti strojního zařízení. Budete pomáhat navrhovat a vyvíjet výrobní a procesní postupy a aplikovat požadavky pro řešení klíčových problémů výroby s využitím LEAN principů.

Klíčové úkoly:

  • technická příprava změn na zařízení
  • časový plán realizace
  • komunikace s dodavateli pro zajištění patřičných dílů zařízení od externích dodavatelů
  • dokumentace provedených změn

O nás

Huggies®. Kleenex®. Cottonelle®. Scott®. Kotex®. Poise®. Depend®. Kimberly-Clark Professional®. Naše legendární značky jistě znáte – stejně jako zbytek světa. Ve skutečnosti milióny lidí používají produkty Kimberly-Clark každý den. A my jsme si vědomi toho, že by tyto špičkové produkty Kimberly-Clark neexistovali bez talentovaných profesionálů, jako jste vy.

V Kimberly-Clark budete součástí nejlepšího týmu, který se zavázal podporovat inovace, růst a jeho dopad. Zakládáme si na více než 150letém vedoucím postavení na trhu a stále hledáme nové a lepší způsoby zlepšování – u nás máte otevřené dveře novým příležitostem. To vše na vás čeká v Kimberly-Clark.

Vedeni cílem. Řízeni Tebou.

O Vás

V jedné z našich technických rolí se zaměříte na vítězství u spotřebitelů a trhu, přičemž centrum vaší pozornosti budete klást na bezpečnost, vzájemný respekt a lidskou důstojnost.

Abyste v této roli uspěli, budete potřebovat následující:

  • Jste studentem nebo absolventem VŠ strojní.
  • Znalosti anglického jazyka (B1).
  • Máte zkušenost s konstrukčním 3D CAD, SolidWorks a SAP výhodou.
  • Schopnost týmové, ale i samostatné práce.
  • Aktivní přístup a zájem - vlastní invence a nápady jsou vždy vítány.

Naše Benefity

Pracovní smlouva na dobu určitou, pravidelný bonus.

Práce v přátelském kolektivu společnosti s dlouholetou tradicí.

Kariérní a osobní růst.

Mentorský program.

25 dnů dovolené.

Příspěvek na penzijní a životní připojištění.

Kartu Benefit Plus s příspěvkem na volnočasové aktivity.

Možnost nákupu zaměstnaneckých akcií s příspěvkem společnosti, možnost nákupu výrobků za zvýhodněné ceny.

Parkování v rámci areálu.

Dotovanou kantýnu na pracovišti a stravenky aj.

A nakonec drobný tisk….

Aby Kimberly-Clark rostla a prosperovala, musíme být inkluzivní organizací, která aplikuje různorodé zkušenosti a vášně členů svého týmu na značky, které lidem na celém světě zlepšují život.  Aktivně se snažíme budovat pracovní sílu, která odráží zkušenosti našich spotřebitelů. Když přenesete své originální myšlení do Kimberly-Clark, podpoříte pokračující úspěch našeho podniku. Jsme angažovaným zaměstnavatelem s rovnými příležitostmi a všichni kvalifikovaní uchazeči obdrží protiplnění za zaměstnání bez ohledu na rasu, barvu pleti, náboženství, pohlaví, národnost, zdravotní postižení, status chráněného veterána, sexuální orientaci, genderovou identitu, věk, těhotenství, státní občanství nebo jakákoli jiná charakteristika chráněná zákonem.

Výše uvedená tvrzení mají za cíl popsat obecnou povahu a úroveň práce vykonávané zaměstnanci zařazenými do této klasifikace. Prohlášení nejsou zamýšlena jako seznam všech povinností, odpovědností a dovedností požadovaných pro tuto pozici.

Zaměstnání podléhá ověření pre-screeningových testů, které mohou zahrnovat test na návykové látky, prověření referencí a kontrolu DMV.

#LI-Onsite

Standort

Werk Jaromer

Additional Locations

Worker Type

Angestellt

Worker Sub-Type

Befristet Beschäftigter (Befristet)

Time Type

Vollzeit

Originalinserat anzeigen

Weitere relevante Jobsuchen

Praktikum

Fachangestellter Gesundheit

Kleinkinderzieher

Pflege

Marketing

Assistent Marketing

Assistentin Marketing

Aushilfe

Berufsbildungsverantwortliche

Betagtenbetreuer

Erwachsenenbildner

FaBe

Hauspflegerin

Hebamme

Indesign

Kategorien:

Administration / HR / Consulting / CEO

Sachbearbeitung / Sprachübersetzung

Lohncheck

Nutze den Service von jobs.ch und finde heraus, was man als Praktikant verdient.

Lohn für Praktikant

Recaptcha requires verification.

Privacy

Terms

protected by

reCAPTCHA

Privacy

Terms

Veröffentlicht am

15-10-2024

Extra Informationen

Status
Offen
Ausbildungsniveau
Hauptschule
Standort
Jaromer
Jobart
Vollzeitstelle
Führerschein erforderlich?
Nein
Auto erforderlich?
Nein
Motivationsschreiben erforderlich?
Nein